logo

WaterSportvereniging Heeg

Al 50 jaar dé watersportvereniging aan het Heegermeer.

  • Uitslagen Kruis van Heeg 2.0

Uitslagen Kruis van Heeg 2.0

Harde wind en stevig zeilen kenmerkte deze wedstrijd. Ochtendwedstrijd gezeild en daarna naar de kant voor de lunch.
De middag wedstrijd is wel gestart echter direct daarna afgebroken vanwege harde wind met uitschieters windkracht 7. Daarna besliste de wedstrijdleiding om deze wedstrijd niet opnieuw te starten en iedereen naar de haven te sturen.

Start NAAM BOOTNAAM KLASSE SW Gezeilde tijd Berekende tijd PLAATS verschil
1 Michiel  Fokkema Wearlamke Tjotter waerlamke 100 02:52:29 02:52:29 1
1 Bram de Smit Bruser Tjotter bruser 100 03:02:48 03:02:48 2  + 10:19
1 Jantien  Delwel Wink Tjotter wink 100 03:03:18 03:03:18 3  + 00:30
Start NAAM BOOTNAAM KLASSE SW Gezeilde tijd Berekende tijd PLAATS verschil
2 Daan  Richter Blue Harmony Efsix 102 02:19:16 02:16:32 1
2 Rob  Thonus Simba Efsix 102 02:24:52 02:22:02 2  + 05:29
2 Jonathan  Kleinveld Keus 22 Keus 22 96 02:18:40 02:24:27 3  + 02:25
2 Edward  Roos Snellaert G2 99 02:24:49 02:26:17 4  + 01:50
2 Gerard  Vos FAB5 RS Aero 7 104 02:32:39 02:26:47 5  + 00:30
2 Karel  Meijdam Groene Draak Randmeer 102,5 02:37:34 02:33:43 6  + 06:57
2 Lucas  Coltof Geen Wayfarer 111 03:01:30 02:43:31 7  + 09:47
2 Jan  Verstraaten Boebies Polyvalk 106,5 02:55:05 02:44:24 8  + 00:53
2 W  Westra Sjirk polyvalk 109 03:00:28 02:45:34 9  + 01:10
2 Bastiaan  Gijsbertsen Geen naam Polyvalk 106,5 03:05:35 02:54:15 10  + 08:41
2 Quinten  Colthof 0 Splash 116 DNF DNF
Start NAAM BOOTNAAM KLASSE SW Gezeilde tijd Berekende tijd PLAATS verschil
3 Robert  Rackwitsz Sheitan 22m2 106,5 02:35:44 02:26:14 1
3 Reinder  Schaap Porto Alegre 22m2 104 02:37:57 02:31:52 2  + 05:39
3 Gert en Jarmo van  Veldhuizen Amber 22m2 106,5 02:49:27 02:39:06 3  + 07:14
3 Theo van Vliet d’Obbe 22m2 106,5 02:49:28 02:39:07 4  + 00:01
3 Henk de Boer Porzana 22m2 104 02:57:44 02:50:54 5  + 11:46
3 Marinus  Mampen Lieuwe Daem 22m2 106,5 DNC DNC
3 Jaap  de Graaf Anna Marij 22m2 106,5 DNC DNC
Start NAAM BOOTNAAM KLASSE SW Gezeilde tijd Berekende tijd PLAATS verschil
4 A  Cnossen libelle H26 109 02:39:31 02:26:21 1
4 Jorn  Miedema Jumping Jack Flash J24 94,5 02:28:04 02:36:41 2  + 10:20
4 Edwin   Jager Yards Fellowship 28 116 03:03:01 02:37:46 3  + 01:05
4 Sander  Schakelaar Deining winner 9.50 98,7 02:39:58 02:42:04 4  + 04:18
4 Franke de Boer Harmina Kolibri 900 107 03:02:55 02:50:57 5  + 08:53
4 Joris van Drongelen Festina Lente Lemsteraak 109 03:15:56 02:59:45 6  + 08:48
4 Harmen   Haanstra Mascot Fellowship 28 116 DNF DNF
Start NAAM BOOTNAAM KLASSE SW Gezeilde tijd Berekende tijd PLAATS verschil
4A Siebren  Baars Demelza cornish crabber mk1 125 02:45:09 02:12:07 1
4A Klaas  Landeweer Joorke cornish crabber mk1 125 02:50:10 02:16:08 2  + 04:01
4A Ellenus  Venema Krabbe Cornish Crabber 24 112 02:46:37 02:28:46 3  + 12:38
Start NAAM BOOTNAAM KLASSE SW Gezeilde tijd Berekende tijd PLAATS verschil
5 Frids  Fridsma Fier Tirion 21 103,5 02:25:45 02:20:49 1
5 Paul  zijm One design Tirion 21 103,5 02:27:28 02:22:29 2  + 01:40
5 Jelmer  Jansma JeJoLi Tirion 21 103,5 0,10425926 0,100733584 3  + 02:35
5 Annechina de Jong Spring in ‘t veld Tirion 21 103,5 0,10703704 0,103417427 4  + 03:52
5 Hein  Buist Zeilschool de Morra Tirion 21 103,5 0,1100463 0,106324924 5  + 04:11

Agenda

zo 08 november

WSH Winterwedstrijden 2020 UITGESTELD

Like de wsh op facebook

Volg de wsh op twitter

WSH Nieuwsbrief oktober 2020 - https://t.co/DagrEpGRu6

4/10/20

WSH nieuwsbrief juli 2020 - https://t.co/L1Ajf9AgMJ

4/07/20